Poistenie domácnosti

Poistenie domácnosti

Poistenie domácnosti je ochranou majetku človeka (domácnosti) proti rôznym škodám, ktoré na majetku môžu vzniknúť. Množstvo firiem na slovenskom trhu ponúka veľmi výhodné poistenia domácností. Kooperatíva je jednou z nich. Stará sa o pohodlie domova. Snaží sa chrániť domácnosti pred obávanými nečakanými životnými situáciami ako sú životné pohromy, krádeže, výtržníctva. Poistenie sa spláca ročne (raz do roka), polročne (2-krát do roka) a štvrťročne (4-krát do roka).

Ak by došlo k nejakej katastrofe a poškodení vo Vašej poistenej domácnosti, toto poistenie Vám uhradí opravu, alebo kúpu nových poškodených elektrických spotrebičov, nábytku. Každý si je vedomí že o pohodlie domova môžeme kedykoľvek prísť… Ďalšou poisťovňou je aj Allianz Slovenská poisťovňa. Práve kvôli tomu drvivá väčšina obyvateľov využíva práve takéto poistenie, poistenie domácnosti. Dokonca, ak by došlo aj k poškodeniu cudzieho majetku (suseda) vlastným zavinením, poistenie Vás ochráni aj pred takouto nečakanou situáciou. Poisťovňa Union poskytuje až tri balíky ochrany domácnosti: DOMÁCNOSŤ (požiar, výbuch, zosuv pôdy,…), DOMÁCNOSŤ PLUS (povodeň, záplava), DOMÁCNOSŤ EXTRA (poškodenie zámkov, rozbitie skla…).

Klienti taktiež využívajú poistenie domácnosti od ČSOB. Je veľmi lákavé a atraktívne. Ako každé poistenie, chráni pred povodňami, prírodnými katastrofami, či vandalizmom. Poistenia domácnosti sa v odlišných poistných spoločnostiach od seba veľmi nelíšia. Svojich klientov lákajú hlavne výhodnými cenami poistenia.

Čo vás môže zaujímať:

Skúsenosti a názory:
Názor na “Poistenie domácnosti

  1. Walid

    moj synovec szco s makolenzu a 2 detmi ma na mesiace cisty prijem 530€,jeho manzelka ma rod.prispevok teraz 164€.vydavky na byvanie nemaju.chceli by faver 27000€.obaja maju do 35 rokov.rucila by som ja 2 izbovym bytom v ba-dnv.dostali by u vas uver?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.